O nás

V spoločnosti PALTIM, s.r.o. v Tisovci sa už veľa rokov venujeme poskytovaniu kvalitných služieb v oblasti diagnostiky, poradenstva a servisu dieselových palivových systémov. O dieselových palivových sústavách vieme vďaka svojej dlhoročnej praxi všetko a náš kvalifikovaný tím spolupracovníkov sa pre našich klientov stará o to, aby bol celý servis v špičkovej kvalite. Nech už za nami prídete s akýmkoľvek problémom, vkladáme zakaždým sto percent svojej energie do snahy dodať Vám optimálny výsledok.

Tím spoločnosti PALTIM už počas rokov pomohol stovkám klientov, mnohí z nich sa dokonca rozhodli spolupracovať s nami pri rôznych príležitostiach opakovane. Tešia nás pozitívne reakcie našich zákazníkov na naše služby a snažíme sa zachovať si svoju spoľahlivosť i flexibilitu, ktoré si na našej práci klienti toľko cenia. Naše služby totiž nie sú len o maximálnej remeselnej kvalite našej práce, ale naopak, dávame si záležať i na ústretovom zákazníckom servise a otvorenej komunikácii so zákazníkmi tak, aby ste z našej vzájomnej spolupráce mohli vyťažiť maximum.

Už niekoľko rokov nás vyhľadávajú zákazníci z Tisovca i jeho širokého okolia, aby sme im ponúkli svoje poradenské, diagnostické a servisné služby. A čo konkrétne v našej ponuke nájdete?

  • starostlivosť o komponenty palivových sústav Common Rail a PD (Pumpe-Düse) dieselových motorov

  • diagnostika palivovej sústavy CR a PD

  • servis palivovej sústavy CR a PD

  • poradenstvo v oblasti palivových sústav CR a PD / dieselových motorov obecne

  • preventívne kontroly

Pracujeme s kvalitnými diagnostickými nástrojmi od spoločností Bosch, Delphi, Siemens alebo Denso, vďaka ktorým získavame detailné informácie o stave vozidla a jeho komponentov. Testujeme a opravujeme PD i CR vstrekovače rovnako, ako v prípade všetkých našich ostatných služieb, sa i tu venujeme tak osobným aj nákladným vozidlám.

Je pre nás dôležité ponúkať svojím klientom ten najlepší možný servis, a preto svoje služby neustále zlepšujeme, zaujímame sa o nové technológie a reagujeme na pripomienky i želania svojich klientov. Nechajte si súčiastky svojej CR alebo PD sústavy na svojom vozidle kvalitne opraviť i Vy! Tešíme sa na spoluprácu s Vami.