Naše kompletné služby

V spoločnosti PALTIM, s.r.o. sa staráme o to, aby vozidlá našich klientov perfektne fungovali a využívame nato tie najkvalitnejšie diagnostické nástroje i technológie. Zároveň chceme, aby od nás naši zákazníci dostávali taktiež ústretový a otvorený servis vo všetkých fázach našej spolupráce. Pokiaľ by ste o našich službách radi zistili viac, ozvite sa nám a opýtajte sa na podrobnejšie informácie!

Common Rail vs. PD

Common Rail a PD (Pumpe-Düse) sú dva typy palivových sústav využívaných dieselovými motormi. Experti i najväčší výrobcovia vozidiel považujú Common Rail za vyspelejší systém a ten tak naftovým motorom pomaly začína dominovať. Nech už ale Vaše vozidlo používa ktorýkoľvek z dvoch typov systému, ich životnosť býva vinou radu faktorov často nižšia než životnosť auta samotného. V našom servise zaisťujeme opravy oboch typov vstrekovacích systémov za prijateľné ceny a tak, aby ste mohli ďalej fungovať bez zádrhov.

V prípade systémov Common Rail i PD ponúkame v diesel servisu PALTIM, s.r.o. nasledujúce služby:

  • diagnostika

  • servis

  • preventívne kontroly

  • kvalitné poradenstvo

K dispozícii máme diagnostické nástroje pre vstrekovače značiek Bosch, Denso, Siemens a Delphi. Ponuku sa neustále snažíme zlepšovať a vyhľadávame nové technológie i postupy, aby sme dokázali poskytovať svojim zákazníkom ešte lepší servis.